DeVILBISS Pro Visor

Oddech świeżego powietrza

Powietrze w masce Pro Visor rozprowadzene jest delikatnie i cicho otulając twarz lakiernika. Odpowienie ciśnienie, brak efektu mgły, dyskomfortu. Lakiernik może się tylko skupić na pracy. 

Budowa maski zapewnia doskonałą widoczność z czystym, szerokim widokiem obrazu przed jak i z boku. Wymienne daszki eleiminują refleksy świetlne powstające w kabinie. Konstrukcja maski zapewnia również doskonały komfort pracy dla osób naszących okulary na co dzień.

Antystatyczne, wymienne fronty zapewniają optymalną przejżystość i dostępne są w opakowaniach po 10 lub 50 szt.

Maska dopasowana jest do Pro...

Możliwość dopasowania maski oznacza dla lakiernika komfort i daje możliwość skupienia się na pracy i zapewnia optymalne warunki lakierowania. Pro Visor umożliwia regulację w trzech płaszczyznach. 

To oznacza pełną regulację obwodu głowy  - tylne pokrętło, Wysokość - gałka na tylnym pasku, szerokość - z wykorzystaniem trzech odstępników.

Elastyczna uszczelka wokół twarzy zapewnia długotrwały komfort i optymalne dopasowanie. Dodatkowym dododem, że myślimy o wszystkim jest wysposażenie naszej maski w antystayczny oraz niegnący się wąż!

Zapiąć pas...

Maska Pro Visor wyposażona jest w ergonomiczny pas, którty można szybko dopasować i zapiąć, będąc nawet już w rękawiczkach. 

Innowcyjna budowa  regulatora ciśnienia oraz filtra przy pasku zapewnia lakiernikowi komfort i bezpieczeństwo dzięki możliwości stałej regulacji ciśnienia i ilości dostarczanego powietrza. Wymiena filtra z aktywnym węglem oraz filtra usuwającego zapachy jest łatwa i szybka. 

Użytkownicy masi Pro Visor docenią zastosowanie przegubu Y, co umożliwia uzycie zestawu zaróno dla prowo jak i leworęcznych lakierników. Oznacza to również odsunięcie węża od użytkownika, co oznacza niczym nieskrępowany ruch i dynamikę pracy.

Ergonomicznie zaprojektowany pas posiada zintegrowany sygnał dzwiękowy ostrzegający lakiernika o zbytg niskim ciśnieniu powietrza w urządzeniu.