DeVILLBISS Pro CLEAN

Innowacyjna technologia, która zastąpi obecne rozwiązania w zakresie mycia pistoletów lakierniczych

Już jest!!! Technologia, która pozwoli oszczędzić czas i pieniądze w porównaniu do  konwencjonalnego sposobu mycia pistoletów lakierniczych. DeVilbiss Pro CLEAN jest najnowszym elementem DeVilbiss Pro System i stanowi milowy krok naprzód w technologii czyszczenia pistoletów lakierniczych. Szybciej, efektywniej, a przy tym z dużo mniejszym zużyciem rozcieńczalnika.

Pro CLEAN przeznaczony jest zarówno do lakierów rozcieńczalnikowych jak i wodnych i jest kluczowym elementem DeVilbiss Pro System, który zawiera pistolety i-system Pro oraz system kubków jednorazowych DeKups. Dopełnieniem całości jest technologia Pro CLEAN, opracowana dla szybkiego i łatwego mycia pistoletów, za każdym razem z użyciem czystego środka, unikając późniejszych zanieczyszczeń i nieoczekiwanych zmian koloru.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - Mniej niż minuta na cały cykl czyszczenia pistoletu
REDUKCJA KOSZTÓW - Jeden aerozol 500 ml pozwala na nawet 38 cykli czyszczenia pistoletu
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA - Myjkę Pro CLEAN można zawiesić na ścianie
EKOLOGIA - Wysoka wydajność, mniej niż 14 ml środka czyszczącego na jeden cykl

EFEKTYWNE
Pro CLEAN jest urządzeniem kompaktowym, może być zamontowane na ścianie przeznaczone zarówno z lakierami rozcieńczalnikowymi - kolor pomarańczowy jak i wodnymi - kolor niebieski. Łatwe do zastosowania aerosole o pojemności 500 ml zapewniają aż 38 cykli mycia pistoletu.

EKONOMICZNE
Badania pokazały, że użycie Pro CLEAN znacznie redukuje koszty mycia pistoletów. Myjka Pro CLEAN nie wymaga regularnej wymiany i utylizacji pojemnika z rozcieńczalnikiem ponieważ zużywa ułamek tego co potrzebuje konwencjonalna myjka.

EKOLOGICZNE
Pro CLEAN zużywa bardzo niedużą ilość detergentu, co ogranicza wpływ na środowisko. Wyeliminowane rozchlapywanie rozcieńczalnika, brak niepotrzebnego wdychania oparów. Niemniej jednak myjka nasza posiada również możliwość usuwania pozostałości detergentu.