DeVILBISS Pro Visor

Oddech świeżego powietrza

Powietrze w masce Pro Visor rozprowadzene jest delikatnie i cicho otulając twarz lakiernika. Odpowienie ciśnienie, brak efektu mgły, dyskomfortu. Lakiernik może się tylko skupić na pracy. 

Budowa maski zapewnia doskonałą widoczność z czystym, szerokim widokiem obrazu przed jak i z boku. Wymienne daszki eleiminują refleksy świetlne powstające w kabinie. Konstrukcja maski zapewnia również doskonały komfort pracy dla osób naszących okulary na co dzień.

Antystatyczne, wymienne fronty zapewniają optymalną przejżystość i dostępne są w opakowaniach po 10 lub 50 szt.

Maska dopasowana jest do Pro...

Możliwość dopasowania maski oznacza dla lakiernika komfort i daje możliwość skupienia się na pracy i zapewnia optymalne warunki lakierowania. Pro Visor umożliwia regulację w trzech płaszczyznach. 

To oznacza pełną regulację obwodu głowy  - tylne pokrętło, Wysokość - gałka na tylnym pasku, szerokość - z wykorzystaniem trzech odstępników.

Elastyczna uszczelka wokół twarzy zapewnia długotrwały komfort i optymalne dopasowanie. Dodatkowym dododem, że myślimy o wszystkim jest wysposażenie naszej maski w antystayczny oraz niegnący się wąż!

Zapiąć pas...

Maska Pro Visor wyposażona jest w ergonomiczny pas, którty można szybko dopasować i zapiąć, będąc nawet już w rękawiczkach. 

Innowcyjna budowa  regulatora ciśnienia oraz filtra przy pasku zapewnia lakiernikowi komfort i bezpieczeństwo dzięki możliwości stałej regulacji ciśnienia i ilości dostarczanego powietrza. Wymiena filtra z aktywnym węglem oraz filtra usuwającego zapachy jest łatwa i szybka. 

Użytkownicy masi Pro Visor docenią zastosowanie przegubu Y, co umożliwia uzycie zestawu zaróno dla prowo jak i leworęcznych lakierników. Oznacza to również odsunięcie węża od użytkownika, co oznacza niczym nieskrępowany ruch i dynamikę pracy.

Ergonomicznie zaprojektowany pas posiada zintegrowany sygnał dzwiękowy ostrzegający lakiernika o zbytg niskim ciśnieniu powietrza w urządzeniu.

DeVILLBISS Pro CLEAN

Innowacyjna technologia, która zastąpi obecne rozwiązania w zakresie mycia pistoletów lakierniczych

Już jest!!! Technologia, która pozwoli oszczędzić czas i pieniądze w porównaniu do  konwencjonalnego sposobu mycia pistoletów lakierniczych. DeVilbiss Pro CLEAN jest najnowszym elementem DeVilbiss Pro System i stanowi milowy krok naprzód w technologii czyszczenia pistoletów lakierniczych. Szybciej, efektywniej, a przy tym z dużo mniejszym zużyciem rozcieńczalnika.

Pro CLEAN przeznaczony jest zarówno do lakierów rozcieńczalnikowych jak i wodnych i jest kluczowym elementem DeVilbiss Pro System, który zawiera pistolety i-system Pro oraz system kubków jednorazowych DeKups. Dopełnieniem całości jest technologia Pro CLEAN, opracowana dla szybkiego i łatwego mycia pistoletów, za każdym razem z użyciem czystego środka, unikając późniejszych zanieczyszczeń i nieoczekiwanych zmian koloru.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - Mniej niż minuta na cały cykl czyszczenia pistoletu
REDUKCJA KOSZTÓW - Jeden aerozol 500 ml pozwala na nawet 38 cykli czyszczenia pistoletu
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA - Myjkę Pro CLEAN można zawiesić na ścianie
EKOLOGIA - Wysoka wydajność, mniej niż 14 ml środka czyszczącego na jeden cykl

EFEKTYWNE
Pro CLEAN jest urządzeniem kompaktowym, może być zamontowane na ścianie przeznaczone zarówno z lakierami rozcieńczalnikowymi - kolor pomarańczowy jak i wodnymi - kolor niebieski. Łatwe do zastosowania aerosole o pojemności 500 ml zapewniają aż 38 cykli mycia pistoletu.

EKONOMICZNE
Badania pokazały, że użycie Pro CLEAN znacznie redukuje koszty mycia pistoletów. Myjka Pro CLEAN nie wymaga regularnej wymiany i utylizacji pojemnika z rozcieńczalnikiem ponieważ zużywa ułamek tego co potrzebuje konwencjonalna myjka.

EKOLOGICZNE
Pro CLEAN zużywa bardzo niedużą ilość detergentu, co ogranicza wpływ na środowisko. Wyeliminowane rozchlapywanie rozcieńczalnika, brak niepotrzebnego wdychania oparów. Niemniej jednak myjka nasza posiada również możliwość usuwania pozostałości detergentu.

DeKups – Nowej generacji system jednorazowych kubków lakierniczych

Opracowano by ułatwić, przyśpieszyć pracę lakiernika.
Lekkie, składane, miękkie kubki zapewniają lakierowane pod każdym kątem, nawet „do góry nogami”, np. przy lakierowaniu progów, nadkoli.
Redukcja aplikowanego produktu, a przez to mniejszy negatywny wpływ na środowisko.
Wystarczy wsunąć kubek w mechanizm, zakręcić i zamocować do pistoletu, by poczuć nową jakość lakierowania stworzoną firmę DeVilbiss.
Lekkie, aluminiowe adaptery umożliwiają stosowanie systemu niemal z każdym wiodącym pistolet lakierniczym.
Kubki dostępne w dwóch rozmiarach 710 ml, oraz 267 ml.
Dwa rodzaje filtrów 125 mn oraz 200 mn.
Wysokiej klasy materiały, z których został wyprodukowany system: odpowiednio trwałych dla kubka zewnętrznego – twardego oraz optymalnie elastycznych dla kubka wewnętrznego – miękkiego.

GTi PRO Lite


DeVilbiss GTI PRO Lite - Najnowszy produkt w rodzinie pistoletów lakierniczych DeVilbiss „i-system pro”. Wykonany z niezwykłą starannością. Technologia zapewnia wysoką trwałość produktu oraz doskonałe walory użytkowe, min. podczas czyszczenia po użyciu produktów konwencjonalnych oraz wodorozcieńczalnych. Sam projekt pistoletu jest zupełnie nowym pomysłem, w którym kluczową rolę odegrała technika aplikacji produktów oraz ergonomia. Uchwyt oraz spust pistoletu zastały zaprojektowane w sposób, by możliwie najlepiej „leżały” w ręku lakiernika.

Podobnie jak poprzednik GTI Pro pistolet przeznaczony jest do bazy (konwencjonalnej/wodnej) jak również lakieru bezbarwnego.
Liczne ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika sprawiają, że produkt ten może stać się ulubionym narzędziem pracy lakiernika.

  • Precyzyjnie skonstruowany z wykorzystaniem trwałych aluminiowych komponentów, 25% lżejszy pistolet lakierniczy niż DeVilbiss GTI Pro, który poradzi sobie z najcięższymi zadaniami.
  • Jeszcze bardziej poprawiona ergonomia w porównaniu do legendarnego GTI Pro z jego niesamowitym czuciem i dopasowaniem, gwarantuje doskonałe wyważenie oraz wygodę pracy.
  • Opracowany przez dział Badań i Rozwoju firmy DeVilbiss system trzech głowic powietrznych zapewniający „inteligentną” aplikację produktu. Oznacza to łatwość lakierowania w każdym kolorze, szerokim zakresie temperatur oraz warunków pogodowych, a przy tym otrzymujemy gwarancję doskonałego dopasowania kolorów oraz najwyższej jakości powłoki lakierniczej.
  • W produkcie tym żegnamy tradycyjną iglicę. W zamian proponujemy samoregulujący oraz samouszczelniający się system, z wykorzystaniem którego praca spustu pistoletu jest delikatna i płynna jak nigdy dotąd.
  • Nowo zaprojektowana dysza powietrzna zapewnia GTI Pro Lite wszechstronność w aplikacji produktów o różnej lepkości i eliminuje konieczność wymiany dyszy w zależności od stosowanego materiału
  • Rewolucyjny, koaksjalny zawór powietrzny umożliwia jednoczesną regulację powietrza oraz natryskiwanego produktu, co w bardzo dużym stopniu obniża wagę pistoletu, zapewnia dużo lepszą kontrolę nad pistoletem w trakcie pracy oraz optymalną proporcję powietrza i produktu, a przy tym ułatwia utrzymanie pistoletu w czystości oraz skrócenie czasu potrzebnego na mycie pistoletu.


Zużycie powietrza
TE 10
270 L/min. (9.5 cfm) – 2 bar
TE 20360 L/min. (12.7 cfm) – 2 bar
HV 30460 L/min. (16.2 cfm) – 1.75 bar
Wejście¼” Uniwersalne
Pojemność kubka560 ml
Waga pistoletu (z kubkiem)440 gr. (620gr.)
KorpusAnodowane aluminium
Dysza powietrzaNiklowany mosiądz
Pierścien nakrętkiAnodowane aluminium
Dysza1.2/1.3 Stal

Zobacz schemat pistoletu