Pro Visor

Pro Visor
Pro Visor
Pro Visor

Oddech świeżego powietrza

Powietrze w masce Pro Visor rozprowadzene jest delikatnie i cicho otulając twarz lakiernika. Odpowienie ciśnienie, brak efektu mgły, dyskomfortu. Lakiernik może się tylko skupić na pracy. 

Budowa maski zapewnia doskonałą widoczność z czystym, szerokim widokiem obrazu przed jak i z boku. Wymienne daszki eleiminują refleksy świetlne powstające w kabinie. Konstrukcja maski zapewnia również doskonały komfort pracy dla osób naszących okulary na co dzień.

Antystatyczne, wymienne fronty zapewniają optymalną przejżystość i dostępne są w opakowaniach po 10 lub 50 szt.

Maska dopasowana jest do Pro...

Możliwość dopasowania maski oznacza dla lakiernika komfort i daje możliwość skupienia się na pracy i zapewnia optymalne warunki lakierowania. Pro Visor umożliwia regulację w trzech płaszczyznach. 

To oznacza pełną regulację obwodu głowy  - tylne pokrętło, Wysokość - gałka na tylnym pasku, szerokość - z wykorzystaniem trzech odstępników.

Elastyczna uszczelka wokół twarzy zapewnia długotrwały komfort i optymalne dopasowanie. Dodatkowym dododem, że myślimy o wszystkim jest wysposażenie naszej maski w antystayczny oraz niegnący się wąż!

Zapiąć pas...

Maska Pro Visor wyposażona jest w ergonomiczny pas, którty można szybko dopasować i zapiąć, będąc nawet już w rękawiczkach. 

Innowcyjna budowa  regulatora ciśnienia oraz filtra przy pasku zapewnia lakiernikowi komfort i bezpieczeństwo dzięki możliwości stałej regulacji ciśnienia i ilości dostarczanego powietrza. Wymiena filtra z aktywnym węglem oraz filtra usuwającego zapachy jest łatwa i szybka. 

Użytkownicy masi Pro Visor docenią zastosowanie przegubu Y, co umożliwia uzycie zestawu zaróno dla prowo jak i leworęcznych lakierników. Oznacza to również odsunięcie węża od użytkownika, co oznacza niczym nieskrępowany ruch i dynamikę pracy.

Ergonomicznie zaprojektowany pas posiada zintegrowany sygnał dzwiękowy ostrzegający lakiernika o zbytg niskim ciśnieniu powietrza w urządzeniu.

Filtr węglowy3 miesiące
Ciśnienie powietrza4.0 bar (60 psi) minimum to 7.0 bar (100 psi) maximum
Ilość powietrza128 – 160 l/min (4.5 – 5.7 SCFM)
Poziom hałasu @ 160 l / min.69.7 db
AprobatyPPE dyrektywa 89/686/EEC. Zgodna z EN 14594:2005 Grupa 3A
Klasyfikacja wg. strefyDo użytku w strefie 1 i 2 bezpieczeństwa (gaz) 5 (grupy) 5 (IIA) 5 (i) 5 (IIB)

Nr części

  • PROV-600 - Kompletna maska z paskiem
  • PROV-20-K - Pasek z regulatorem
  • PROV-22-K10 - Fronty wymienne 10 szt.
  • PROV-22-K50 - Fronty wymienne 50 szt.
  • PROV-27-K4 - Opakowanie 4 elementów filtra